احداث 75 هزار مترمربع پارکینگ در بلوار ساحلی اهواز

رییس سازمان سرمایه گذاری شهرداری اهواز از احداث 75 هزار مترمربع پارکینگ در بلوار ساحلی اطلاع داد.

احداث 75 هزار مترمربع پارکینگ در بلوار ساحلی اهواز

عبدالامیر کمایی در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: در آخرین جلسه هیات عالی سرمایه گذاری شهرداری اهواز، موضوعات مختلفی مورد بحث و آنالیز نهاده شد و مواردی به تصویب رسید که یکی از مهمترین آنها، پروژه احداث، تجهیز و بهره برداری از مجتمع تجاری رفاهی اهواز با زیربنایی به مساحت 165 هزار مترمربع است.

وی گفت: این پروژه بزرگترین پروژه در نوع خود در اهواز است و مهمترین ویژگی آن دارا بودن پنج طبقه پارکینگ در مساحت 75 هزار مترمربع است که علاوه بر تامین احتیاج پارکینگ مجتمع، بخشی از احتیاجهای پارکینگ هسته مرکزی شهر را نیز تامین می نماید.

کمایی برطرف کمبود صندلی های سوخت در اهواز را از جمله احتیاجهای شهروندان دانست و اضافه کرد: با توجه به درخواست سرمایه گذاران، کلیات احداث صندلی های عرضه سوخت تک سکو در سطح شهر به تصویب رسیده است.

رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اهواز توضیح داد: در این جلسه کلیات طرح آماده سازی اراضی شهرداری نیز تصویب شد و در مورد پروژه سامانه کنترل دوربین های ترافیکی نیز مقرر شد که آنالیز کارشناسی بیشتری انجام گردد.

کمایی بیان نمود: شهرداری اهواز به وسیله سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی با دارا بودن زمین، مجوز، پروانه ساخت با کلیه صاحبان ایده و سرمایه برای انجام پروژه ها و طرح های زیرساختی، خدماتی، تفریحی، رفاهی و هر ایده کوچک و بزرگ مورد احتیاج شهر اهواز، مشارکت خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "احداث 75 هزار مترمربع پارکینگ در بلوار ساحلی اهواز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احداث 75 هزار مترمربع پارکینگ در بلوار ساحلی اهواز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید