انیمیشن اکتسابات انتسابی به سه جشنواره جهانی راه یافت

به گزارش خبرنگاران، فیلم انیمیشن اکتسابات انتسابی به کارگردانی سمانه شجاعی به سه جشنواره جهانی انیمیشن راه یافت.

انیمیشن اکتسابات انتسابی به سه جشنواره جهانی راه یافت

این فیلم ابتدا در چهارمین دوره جشنواره بین المللی انیمیشن مونترال (Animaze) که از 26 تا 29 مرداد ماه 96 در کشور کانادا برگزار می شود، به نمایش در می آید. در این جشنواره حدود 160 فیلم انیمیشن از 60 کشور دنیا روی پرده رفته و کنفرانس های تخصصی سینمای انیمیشن هم با حضور اساتید بین المللی برگزار می شود.

اکتسابات انتسابی در بخش مسابقه سیزدهمین دوره جشنواره انیمیشن Busho (جشنواره فیلم کوتاه بوداپست) که طی روزهای 7 تا 13 شهریور 96 در شهر بوداپست مجارستان برگزار می شود نیز پذیرفته شده است. در این جشنواره کارگردانان 75 فیلم کوتاه در 8 بخش و برای 3 جایزه اصلی با هم رقابت می کنند.

این فیلم انیمیشن در روزهای 14 تا 19 شهریورماه در بخش خارج از مسابقه پانزدهمین دوره جشنواره Fantoche که در شهر بادن سوییس برگزار می شود نیز حضور پیدا می کند. در این جشنواره 67 فیلم در دو بخش مسابقه و خارج از مسابقه نمایش داده می شوند.

داستان فیلم انیمیشن اکتسابات انتسابی درباره پیر پسری است که از وضعیت ظاهری و موروثی خود ناراضی بوده و تصمیم می گیرد به زندگی خود انتها دهد، اما خودکشی ناموفق او شرایط جدیدی را در زندگی اش ایجاد می کند. این فیلم یک تجربه جدید به روایت گروتسک (طنز تلخ) در انیمیشن با تصاویر رئال است.

این فیلم انیمیشن، منتخب جشنواره های دانشجویی ونیز ایتالیا، انسی فرانسه، آتن یونان، ملبورن استرالیا، آنکا اسلواکی، کارگردانان جدید، فیلم های جدید پرتغال، SUPERTOON کرواسی، لس آنجلس و فلوریدا آمریکا نیز بوده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "انیمیشن اکتسابات انتسابی به سه جشنواره جهانی راه یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انیمیشن اکتسابات انتسابی به سه جشنواره جهانی راه یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید