نشست هیات تجاری شهرک های صنعتی ایران در عمان برگزار گردید

تهران-خبرنگاران-هیاتی متشکل از مدیران شهرک های صنعتی کشورمان روز دوشنبه در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در عمان با نوری شاهرودی سفیر کشورمان در مسقط دیدار و درباره ظرفیت های صادراتی و توانمندی های خود گفت وگو کردند.

نشست هیات تجاری شهرک های صنعتی ایران در عمان برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران به نقل از سفارت ایران در عمان، اعضای هیات ضمن معرفی خود، توانمندی ها و ظرفیت های صادراتی خود را در زمینه های مختلف به کشور عمان ارائه نمودند.

سفیر ایران نیز ضمن استقبال و خوشامدگویی به اعضای هیات، بر حمایت و پشتیبانی سفارت از بخش خصوصی و توسعه روابط تجاری و مالی ایران و عمان و یاری و مساعدت به شرکت های ایرانی تاکید کردند.

در رویدادی دیگر، هیات مزبور در نمایشگاه بین المللی تخصصی معدن عمان نیز حضور یافت.

این نمایشگاه دوشنبه 25 فروردین در محل مرکز نمایشگاه ها و کنفرانس های عمان با حضور سید حارب بن ثوینی آل سعید از اعضای خاندان سلطنتی عمان و با حضور جمعی از مقامات این کشور و سفرا و دیپلمات های خارجی از جمله شاهرودی افتتاح شد.

در این نمایشگاه 62 شرکت بزرگ معدنی و صنایع وابسته از 11 کشور دنیا شامل ایران، عمان، آلمان، انگلیس، ایتالیا، اتریش، روسیه، فرانسه، هند، اوکراین و امارات شرکت دارند.

در این نمایشگاه پنج غرفه به شرکت های ایرانی اختصاص دارد و این شرکت ها به معرفی آخرین محصولات صادراتی خود به بازدیدکنندگان می پردازند.

نمایشگاه معدن عمان به مدت سه روز تا 27 فروردین 98 ادامه دارد و انتظار می رود بیش از 15 هزار بازدیدکننده داشته باشد.

شبک**خاورم**9329**1392

منبع: ایرنا

به "نشست هیات تجاری شهرک های صنعتی ایران در عمان برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست هیات تجاری شهرک های صنعتی ایران در عمان برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید