کسب و کار

استارت آپها فضای رشد می خواهند

مدیرکل توسعه کارآفرینی وزارت کار بر حمایت ویژه از کارآفرینان نوپا تاکید نمود و گفت: باید فضایی برای رشد استارت آپها و کارآفرینان فراهم گردد تا بتوانند وارد عرصه رقابتهای بین المللی شوند و علاوه بر صادرات، اشتغالزایی و ارزآوری داشته باشند.

26 بهمن 1398

شروع ثبت نام طرح ملی مسکن از امروز ، جزئیات و نحوه نام نویسی

ثبت نام طرح ملی مسکن از امروز 18 آبان در چهار استان قم، سیستان و بلوچستان و خراسان های شمالی و جنوبی شروع شد و به مرور در سایر استان ها هم نام نویسی انجام می گردد.

9 دی 1398

رو در رو با فریدون مجلسیِ همه چیز دان!

کتاب هفته خبر - سید فرزام حسینی: تا به امروز نشده است ایمیلی به فریدون مجلسی ارسال کنم و بی جواب بماند. مجلسی بسیار منظم و برخلاف بسیار کسان دیگر، خوش قول است. جالب آنکه تخصص آقای مجلسی در حوزه مسائل و روابط دیپلماتیک سیاسی است و من تا به امروز هر درخواستی...

26 آذر 1398

تاثیر برجام بر صنعت ICT

ایران: همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری و کسب و کار در صنعت ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) با حضور 19 شرکت (36 نفر) از 13 کشور خارجی از جمله کانادا، کره جنوبی، چین، هند، ارمنستان، نیجریه، هنگ کنگ، روسیه، ویتنام، ترکیه، امارات و 250 شرکت داخلی به کار خود خاتمه...

24 آذر 1398

بیش از 2500 تبعه خارجی در کشور مستمری بگیر تامین اجتماعی هستند

به گزارش خبرنگاران، احمدرضا خزاعی اضافه کرد: عراقی ها با 1390 نفر بیشترین تعداد مستمری بگیران خارجی در کشور را تشکیل می دهند و اتباع افغانستان با 903 نفر و هندوستانی ها با 126 نفر در رتبه های دوم و سوم تعداد مستمری بگیران غیرایرانی این سازمان هستند.

23 آذر 1398

جنگ لفظی همسران 2 بازیکن معروف در فضای مجازی، کار به شکایت کشید

همسر دو تن از مهاجمان سابق و فعلی تیم ملی فوتبال انگلیس در فضای مجازی با یکدیگر وارد جنگ لفظی شدند.

27 آبان 1398

فروش خشمگین 7 نصف شد، ورود تازه نفس ها به رقابت

به گزارش خبرنگاران به نقل از باکس آفیس موجو، فهرست فروش این هفته چنین است:

18 آبان 1398

56 پروژه گردشگری در استان قزوین در حال احداث است

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قزوین از وجود 56 پروژه در حال احداث با برآورد حجم سرمایه گذاری بالغ بر 7هزارمیلیارد ریال در حوزه گردشگری استان اطلاع داد.

12 آبان 1398

جزئیاتی از بسته پیشنهادی فرانسه به ایران و آمریکا

به گزارش خبرنگاران به نقل از المانیتور، جزئیاتی از بسته پیشنهادی پاریس به تهران و واشنگتن، به تازگی از سوی بعضی رسانه ها منتشر شده است.

9 آبان 1398

در کدام یک از مناطق پایتخت آپارتمان های نقلی بیشتر است؟

خبرنگاران: موقعیت جغرافیایی خانه های نقلی در پایتخت به لحاظ منطقه قرارگیری این املاک، شناسایی شد. وضع موجود آپارتمان های با مساحت کمتر از 50 مترمربع در تهران نشان می دهد عمده این واحدها در مناطق جنوبی شهر واقع شده است؛ به طوری که 10 درصد از کل...

4 آبان 1398

شوقی که با گذر از بازار مهر می میرد

بوی ماه مهر هر سال شاید از خاطره انگیزترین چیز هایی باشد که هم بچه ها را به وجد می آورد، اما پاییز 98 متفاوت از سال قبل شد.

3 آبان 1398

خودنمایی کوله پشتی های آمریکایی 2 میلیونی در بازار تهران!

سه روز دیگر دوباره صدای زنگ مدرسه ها بلند می گردد و این روزها معمولا دانش آموزان در تکاپوی خرید وسایل مورد احتیاج خود هستند.

2 آبان 1398

لزوم استانداردسازی واحدهای غذاخوری بین راهی، خدمات ارائه شده به گردشگران کیفی سازی می گردد

مجتمع های تفریحی، گردشگری و رفاهی بین راهی و رستوران های مستقر در جاده ها نقش اساسی در سلامت گردشگران دارند.

20 مهر 1398

دیدگاه ضد و نقیض در خصوص آینده خودروهای الکتریکی

انقلاب خودروهای برقی، موجب شده تا بسیاری از دولت های محلی و شهرداری ها در آمریکا و اروپا، با مشکل توسعه زیرساخت روبرو شوند. برای آن ها یک پرسش مهم وجود دارد، نخست باید استفاده از خودروهای برقی را گسترش داد یا آن که ایستگاه های شارژ ایجاد نمود؟ مجله مالی...

7 مهر 1398

27 بهمن زمان برگزاری جشن ملی و جهانی شدن زیلو

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد گفت: جشن ملی و جهانی شدن زیلو در روز 27 بهمن با حضور مردم و مسئولان استانی و کشوری در میبد برگزار می گردد.

30 شهریور 1398

سوگواری تاریخی و اصیل در بزرگ ترین بازار سرپوشیده جهان

بازار تاریخی تبریز دوباره به رسم دیرینه در ماتم حسینی فرو نشسته و رنگ و بوی حسینی گرفته، طبق سال های گذشته، امسال نیز میزبان اصیل ترین آیین های سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) شده است.

24 شهریور 1398

سامانه پژوهش یار موجب ارتقاء کیفیت پژوهش ها می گردد

آروین گفت: سامانه پژوهش یار موجب جلوگیری از انجام پژوهش های تکراری، موازی کاری و ارتقاء کیفیت پژوهش ها خواهد شد.

21 شهریور 1398

واکنش مردم و منتقدان به داستان های ترسناک دل تورو

فیلم سینمایی داستان های ترسناک برای گفتن در تاریکی (Scary Stories to Tell in the Dark) به کارگردانی آندره اوردال و تهیه کنندگی گی یرمو دل تورو این آخر هفته پس از هابز و شاو (Hobbs & Shaw) با فروش حدودا 21 میلیون دلاری در رده دوم ایستاد اما باید این اثر را پرفروش ترین فیلم جدید...

18 شهریور 1398

ملیسا فلمینگ مدیر جدید ارتباطات سازمان ملل شد

آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد، ملیسا فلمینگ را به عنوان مدیر جدید ارتباطات این سازمان منصوب کرد.

11 شهریور 1398

معرفی 14 رمان طنز جذاب و پرفروش

افرادی هستند که ترجیح می دهند هنگام خواندن یک کتاب هم لبخندی بر لب داشته و از آن بیشتر لذت ببرند؛ در این مطلب به معرفی چند رمان طنز خواهیم پرداخت.

10 شهریور 1398
تعداد: (38)