سینما

نمکدوست: خبرنگاران، خبرگزاری دوست داشتنی

حسن نمکدوست تهرانی، روزنامه نگار و استاد ارتباطات، در بیستمین سالگرد تاسیس خبرنگاران با این پرسش روبرو می شود که این خبرگزاری را چگونه توصیف می کند و او در یک جمله می گوید، خبرنگاران، خبرگزاری دوست داشتنی! و ادامه می دهد: بیشتر بگویم؟

10 دی 1398

رو در رو با فریدون مجلسیِ همه چیز دان!

کتاب هفته خبر - سید فرزام حسینی: تا به امروز نشده است ایمیلی به فریدون مجلسی ارسال کنم و بی جواب بماند. مجلسی بسیار منظم و برخلاف بسیار کسان دیگر، خوش قول است. جالب آنکه تخصص آقای مجلسی در حوزه مسائل و روابط دیپلماتیک سیاسی است و من تا به امروز هر درخواستی...

26 آذر 1398

انیمیشن اکتسابات انتسابی به سه جشنواره جهانی راه یافت

به گزارش خبرنگاران، فیلم انیمیشن اکتسابات انتسابی به کارگردانی سمانه شجاعی به سه جشنواره جهانی انیمیشن راه یافت.

12 آذر 1398

چند اثر ایرانی به جشنواره مستند آمستردام رسیدند

جشنواره بین المللی مستند آمستردام (ایدفا) فهرست فیلم های چند بخش دیگر خود را گفت.

5 آذر 1398

آشنایی با پدران و فرزندان مشهور دنیای ورزش

مجله مهر - امیر محب ملکی: در روزهای ابتدایی سال 95، دو اتفاق تلخ در فوتبال دنیا رخ داد و دو ستاره مشهور مستطیل سبز با کره خاکی وداع کردند. در پنجمین روز فروردین ماه، یوهان کرایف ستاره معروف فوتبال هلند و باشگاه بارسلونا که در سال های (1971، 1973 و 1974) به عنوان...

2 آذر 1398

خداد عزیزی: ورود بانوان در اثر فشار فیفا بود، مجبور شدند مجوز ورود خانم ها را صادر نمایند

زمان ما همواره ورزشگاه پر بود، طبیعی است که هرچه ورزشگاه پر تر باشد، شرایط بهتر می گردد. برای ما بازی با کویت و قطر هم ورزشگاه پر می شد اما الان طرفداران انگشت شمار هستند. یادم می آید که بازی با استرالیا بازیکنان حریف آمدند در زمین و فیلم می گرفتند.

1 آذر 1398

فروش خشمگین 7 نصف شد، ورود تازه نفس ها به رقابت

به گزارش خبرنگاران به نقل از باکس آفیس موجو، فهرست فروش این هفته چنین است:

18 آبان 1398

چاپ بنر و چاپ فلکس در چاپ بلوط

می دانیم که بنر به معنای امروزی و رایج خود به نگاره های غالباً مستطیلی - افقی شکلی گفته می شود که حاوی تصاویر، جملات، الوان و طرح های مختلفی بوده و به فراخور مناسبت، مکان و زمان نصبشان پیغامی را به بیننده می رسانند.

13 آبان 1398

واکنش مردم و منتقدان به داستان های ترسناک دل تورو

فیلم سینمایی داستان های ترسناک برای گفتن در تاریکی (Scary Stories to Tell in the Dark) به کارگردانی آندره اوردال و تهیه کنندگی گی یرمو دل تورو این آخر هفته پس از هابز و شاو (Hobbs & Shaw) با فروش حدودا 21 میلیون دلاری در رده دوم ایستاد اما باید این اثر را پرفروش ترین فیلم جدید...

18 شهریور 1398

چرا و چطور بلیط چارتر دبی بخریم؟

بلیط چارتر دبیدبی، پرجمعیت ترین و ثروتمندترین شهر امارات که شهرتی دنیای دارد، با جاذبه های گردشگری بی نظیری که دارد، گردشگران بسیاری را از سراسر دنیا جذب خود می نماید. این شهر در میان ایرانیان نیز از محبوبیت زیادی برخوردار است. به دلیل فاصله بسیار اندکی...

2 شهریور 1398

رقابت خانه پوشالی و بازی تاج و تخت برای بدترین فصل پایانی

فصل پایانی سریال بازی تاج و تخت به یک ناامیدی بزرگ نزد طرفداران و منتقدان تبدیل شده تا به جمع معدود سریال اپیزودی بپیوندد که تاکنون چنین افت شدید را در فصل پایانی خود تجربه نموده اند.

2 مرداد 1398

کمپین حمایت از سیل زدگان سعدیه شیراز

کمپین مرکز سعدی شناسی در حمایت از سیل زدگان سعدیه شیراز راه افتاده است.

14 تیر 1398

نون.خ ، تصویری از اصالت مردم غرب ایران

در سریال نون.خ به کارگردانی سعید آقاخانی علاوه بر اینکه مسائل روز جامعه تصویر شده، مخاطب شاهد زیبایی های غرب کشور و اصالت مردمان این سرزمین نیز هست.

10 تیر 1398

25 مارس؛ رویدادی دیگر برای اپل

اپل به صورت رسمی تأیید و اعلام کرده است که 25 مارس در رویدادی قصد دارد از سرویس تلویزیون و استریم آنلاین اختصاصی خود رونمایی کند.

5 تیر 1398

رکوردشکنی هالیوود و سقوط اروپا ، دلایل افول سینما در قاره سبز

حتی اگر اوج دریافت شبکه تلویزیونی نتفلیکس دلیل اصلی کاهش تعداد تماشاگران سینما در اروپا باشد، نمی توان عامل سالن های پیر و فرسوده را در این افت چشمگیر نادیده گرفت.

18 خرداد 1398