سبک زندگی

9 آفت اخلاقی از منظر پیامبر اکرم (ص)

حدیث پیامبر اسلام (ص) درباره آفات اخلاقی و رفتاری را در اینجا بخوانید.

10 دی 1398

رو در رو با فریدون مجلسیِ همه چیز دان!

کتاب هفته خبر - سید فرزام حسینی: تا به امروز نشده است ایمیلی به فریدون مجلسی ارسال کنم و بی جواب بماند. مجلسی بسیار منظم و برخلاف بسیار کسان دیگر، خوش قول است. جالب آنکه تخصص آقای مجلسی در حوزه مسائل و روابط دیپلماتیک سیاسی است و من تا به امروز هر درخواستی...

26 آذر 1398

پیشگیری از بیماری های ستون فقرات نیازمند آگاهی شهروندان است

دبیر علمی کنگره بین المللی جراحی مغز و اعصاب ایران گفت: پیشگیری از بیماری های ستون فقرات نیازمند آگاهی شهروندان و بالا بردن سطح فرهنگ عمومی نسبت به شناسایی این بیماری ها و راه های پیشگیری از آن است.

19 آذر 1398

پیروزی دوباره حزب محافظه کار ملی گرای لهستان در انتخابات پارلمانی

حزب حاکم قانون و عدالت در لهستان پیروز انتخابات پارلمانی این کشور شد. بر پایه نتایج نظرسنجی های پسا انتخاباتی این حزب بیش از 43 درصد از آراء و به این ترتیب اکثریت کرسی ها در مجلس را به خود اختصاص داده است.

4 آذر 1398

لزوم استانداردسازی واحدهای غذاخوری بین راهی، خدمات ارائه شده به گردشگران کیفی سازی می گردد

مجتمع های تفریحی، گردشگری و رفاهی بین راهی و رستوران های مستقر در جاده ها نقش اساسی در سلامت گردشگران دارند.

20 مهر 1398

دیدگاه ضد و نقیض در خصوص آینده خودروهای الکتریکی

انقلاب خودروهای برقی، موجب شده تا بسیاری از دولت های محلی و شهرداری ها در آمریکا و اروپا، با مشکل توسعه زیرساخت روبرو شوند. برای آن ها یک پرسش مهم وجود دارد، نخست باید استفاده از خودروهای برقی را گسترش داد یا آن که ایستگاه های شارژ ایجاد نمود؟ مجله مالی...

7 مهر 1398

سیمئونه: هنوز جای پیشرفت داریم، مقابل ختافه بازی سختی داریم

دیه گو سیمئونه عملکرد تیمش مقابل یوونتوس را مثبت ارزیابی کرد.

16 شهریور 1398

معرفی 14 رمان طنز جذاب و پرفروش

افرادی هستند که ترجیح می دهند هنگام خواندن یک کتاب هم لبخندی بر لب داشته و از آن بیشتر لذت ببرند؛ در این مطلب به معرفی چند رمان طنز خواهیم پرداخت.

10 شهریور 1398

دریاچه تمی، زیبایی بر فراز کوه

دریاچه تمی یا تمبی در مرز بین لرستان، خوزستان و چهار محال و بختیاری قرار گرفته و یکی از بزرگترین و زیباترین دریاچه های کوهستانی ایران محسوب می گردد. نام این دریاچه نامی بختیاری است، در گویش بختیاری به مکانی صاف که در جایی بلند قرار گرفته است تمی گفته...

2 شهریور 1398

رقابت عمان با زمان برای ساخت ورزشگاهی مورد پسند فیفا

تهران- خبرنگاران- عمان در صورت تصمیم فیفا برای گسترش جام جهانی 2022 قطر و درخواست این نهاد برای میزبانی مشترک از این تورنمنت، رقابت سختی را با زمان برای ساخت ورزشگاهی بزرگ و متقاعد کننده پیش رو دارد.

12 تیر 1398

نون.خ ، تصویری از اصالت مردم غرب ایران

در سریال نون.خ به کارگردانی سعید آقاخانی علاوه بر اینکه مسائل روز جامعه تصویر شده، مخاطب شاهد زیبایی های غرب کشور و اصالت مردمان این سرزمین نیز هست.

10 تیر 1398